Tutaj powinien być opis

Wielkie Serce AON - u

28 czerwca naszą Placówkę odwiedzili niezwykli goście. Autokarem i samochodami prywatnymi przyjechało kilkadziesiąt osób - pracowników warszawskiej firmy AON, by właśnie tego dnia sprawić dzieciom wspaniałą niespodziankę. 

W bardzo serdecznej i przyjaznej atmosferze ekipa Aon - u przystąpiła natychmiast do działania. A wszystko było świetnie zaplanowane. Jedna grupa osób zajęła się malowaniem pokoju młodszych dzieci, druga malowaniem świetlicy, trzecia sadzeniem roślinek i malowaniem kasetonów, czwarta przygotowywała boisko do siatkówki, a piąta prowadziła zajęcia z młodszymi dziećmi (malowanie buziek, paznokci, włosów, gry i zabawy ruchowe, puszczanie baniek). Z naszymi gośćmi świetnie współpracowali także starsi wychowankowie Placówki, pomagając wynosić sprzęty z pomieszczeń, malując i składając budę dla psa z pobliskiego schroniska, czy też porządkując boisko.

W międzyczasie ,,wznosił” się powoli drewniany domek z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą, ufundowany dla młodszych dzieci przez pracowników AON – u.

Prace trwały do późnego popołudnia. Zmęczeni, ale szczęśliwi goście musieli jednak wracać do domu. Pozostawili dla wychowanków wymalowaną i wyposażoną w nowe sprzęty świetlicę, pokój dla młodszych dzieci, odmalowane kasetony z roślinkami przed frontem budynku, odrestaurowane boisko do piłki siatkowej oraz mnóstwo energii i radości.

Dziękujemy Wam Kochani za Wielkie Serce, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu na rzecz dzieci!